Respuestas

2013-10-01T00:56:38+02:00
I eat sweets during 30 minutes every week.
Those jeans are $25.00 dollars or pounds.
That T-shirt is $12.25.
Danny has got 3 new pairs of trainers.
I drink 2 litters of water every day.
Celine got 2 new friends.